Pędzelkowa kolekcja - Essence Hello Happiness

Wyobrażacie sobie wykonanie makijażu nie mając pod ręką arsenału pędzli ?
Ja też nie !
Mimo, że mam całkiem pokaźną gromadkę mięciutkich pomocników, to cały czas spoglądam w stronę kolejnych. Nie wiem, może to trzeba leczyć...? :D
Dziś chcę Wam zaprezentować limitkę na widok, której moje serce zabiło szybciej, zapraszam na prezentację kolekcji marki Essence Hello Happiness.
Wyobrażacie sobie wykonanie makijażu nie mając pod ręką arsenału pędzli ? Ja też nie ! Mimo, że mam całkiem pokaźną gromadkę mięciutkich pomocników, to cały czas spoglądam w stronę kolejnych. Nie wiem, może to trzeba leczyć...? :D Dziś chcę Wam zaprezentować kolekcję na widok, której moje serce zabiło szybciej, zapraszam na prezentację kolekcji marki Essence Hello Happiness.
Pędzelek to makijażu jet stałym elementem limitek Essence, ale jest to zazwyczaj tylko jeden element i to zawsze do makijażu oczy.
Niezbyt często marka idzie na całość, jeśli chodzi o akcesoria.
Ostatnią pędzelkową kolekcją jest Make me pretty, którą możecie zobaczyć tutaj, ale było to wiele miesięcy temu.
Ku mojej radości znów idzie nowe, piękne, miękkie i kolorowe ! :)
Kolekcja Hello Happiness pojawi się w sprzedaży na przełomie sierpnia, września. 

Będziecie polować na pędzelki Essence ? :)
Pędzelek to makijażu jet stałym elementem limitek Essence, ale jest to zazwyczaj tylko jeden element i to zawsze do makijażu oczy. Niezbyt często marka idzie na całość, jeśli chodzi o akcesoria.
8 komentarzy:

 1. Ładne te pędzelki :) Ja mam kolekcję pastelowych pędzelków z Essence, nie pamiętam nazwy :P

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne, kolorowe, ja mam już spory zapas pędzli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wyglądają :) Mam jeden pędzelek Essence - fioletową kuleczkę ze stałej oferty. Służy mi praktycznie non stop od dobrych kilku lat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ich pędzelki zawsze słodko wyglądają :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Najważniejsze chyba jednak jest to, by wszystko dobrze wcześniej zaplanować. Dzięki temu zakupy będą o wiele bardziej efektywne. Podpowiem Wam, że planowanie trasy sprawdza się w każdej sytuacji. Trzeba tylko do tego przywyknąć.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Różowy świat Marthe , Blogger