Bielenda ANX Total Repair - Płynne złoto & płynny diament

Hybryda, przyjaciółka wielu miłośniczek lakierów do paznokci.
Przyznaję się, nie lubię malować paznokci. Jeśli już to robię to chcę aby lakier utrzymywał się dłużej niż tydzień, dlatego i ja tak bardzo pokochałam hybrydę.
Przeczytałam wiele artykułów zachęcających do jej stosowania, z niektórych dowiedziałam się, że nie niszczy paznokci, ale tylko gdy odpowiednią zmywamy kolor z paznokci.
Okej, każde paznokcie są inne.
Moje bardzo ucierpiały po czteromiesięcznym kontakcie z lakierem hybrydowym, mimo, że wzorcowo zdejmowałam go z płytki paznokcia.
Stały się suche, cienie, łamliwe i bardzo wrażliwe na czynniki zewnętrzne.
No ale nie ma się co dziwić ! Hybryda to produkt chemiczny, nie posiada właściwości pielęgnacyjnych, nie odżywia paznokci.
Ostatnio postanowiłam naprawić szkody, które pozostawiła po sobie i zaczęłam się rozglądać za odżywkami, które porządnie je odżywią i zregenerują.
W ręce wpadły mi produkty marki Bielenda ANX Total Repair.
Hybryda, przyjaciółka wielu miłośniczek lakierów do paznokci. Przyznaję się, nie lubię malować paznokci. Jeśli już to robię to chcę aby lakier utrzymywał się dłużej niż tydzień, dlatego i ja tak bardzo pokochałam hybrydę. Przeczytałam wiele artykułów zachęcających do jej stosowania, z niektórych dowiedziałam się, że nie niszczy paznokci, ale tylko gdy odpowiednią zmywamy kolor z paznokci. Okej, każde paznokcie są inne. Moje bardzo ucierpiały po czteromiesięcznym kontakcie z lakierem hybrydowym, mimo, że wzorcowo zdejmowałam go z płytki paznokcia. Stały się suche, cienie, łamliwe i bardzo wrażliwe na czynniki zewnętrzne. No ale nie ma się co dziwić ! Hybryda to produkt chemiczny, nie posiada właściwości pielęgnacyjnych, nie odżywia paznokci. Ostatnio postanowiłam naprawić szkody, które pozostawiła po sobie i zaczęłam się rozglądać za odżywkami, które porządnie je odżywią i zregenerują. W ręce wpadły mi produkty marki Bielenda ANX Total Repair.
ANX Total Repair - tak nazywa się seria odżywek stworzona z myślą o paznokciach miękkich, słabych i łamliwych.
Jej zadaniem jest:
- wzmocnieni paznokci
- odbudowanie
- wpłynięcie na ich szybszy, naturalny wzrost
- utwardzenie płytki paznokcia
- stworzenie bariery ochronnej, która zabezpiecza paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi
- zmniejszenie ich kruchości i łamliwości
Cóż, wspominane hybrydy to tylko przykład, który jest obecnie na topie, co nie znaczy, że wszystkie wielbicielki tradycyjnych lakierów cieszą się zdrowymi pazurkami ! :D
Codzienny kontakt z detergentami, brak witamin i minerałów oraz niewystarczająca pielęgnacja sprawiają, że nasze paznokcie łamią się, rozdwajają i są matowe.
Paznokcie często wysyłają nam sygnał którego nie powinniśmy bagatelizować. Zmiany w ich strukturze takie jak nadmierna kruchość i łamliwość, przebarwienia mogą być objawem złego stanu zdrowia.  
ANX Total Repair - tak nazywa się seria odżywek stworzona z myślą o paznokciach miękkich, słabych i łamliwych. Jej zadaniem jest: - wzmocnieni paznokci - odbudowanie - wpłynięcie na ich szybszy, naturalny wzrost - utwardzenie płytki paznokcia - stworzenie bariery ochronnej, która zabezpiecza paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi - zmniejszenie ich kruchości i łamliwości Cóż, wspominane hybrydy to tylko przykład, który jest obecnie na topie, co nie znaczy, że wszystkie wielbicielki tradycyjnych lakierów cieszą się zdrowymi pazurkami ! :D Codzienny kontakt z detergentami, brak witamin i minerałów oraz niewystarczająca pielęgnacja sprawiają, że nasze paznokcie łamią się, rozdwajają i są matowe. Paznokcie często wysyłają nam sygnał którego nie powinniśmy bagatelizować. Zmiany w ich strukturze takie jak nadmierna kruchość i łamliwość, przebarwienia mogą być objawem złego stanu zdrowia.
Jeśli paznokcie się łamią jest to spowodowane zbyt małą ilością substancji tłuszczowych. Może również brakować pierwiastków takich jak krzem, cynk i magnez.
Na zły stan paznokci niekorzystnie wpływa również niewłaściwa pielęgnacja. Być może pazurki nie tolerują zmywacza z acetonem, może nie lubią metalowego pilnika który zamiast pomagać im szkodzi...
Wbrew pozorom wybór preparatu który wzmocni i odżywi nasze paznokcie wcale nie jest taki łatwy.
Sama kupiłam wiele olejków, odżywek i serum które nie zawsze robiły to co dyktował im ojciec producent i szybko lądowały w koszu.
Odżywki Bielendy nie wylądowały w koszu, są całkiem fajne, pomogły moim pazurkom.
Zauważyłam że doskonale spełniają funkcje lakiery utwardzającego.
Po ich zastosowaniu moje paznokcie są twarde, wyglądają zdrowo i pięknie się błyszczą.
Ich działanie zależy od kondycji paznokci,  musiałam czekać trzy tygodnie aby dostrzec ich efektywność, a więc nie jest to preparat o natychmiastowym działaniu.
 Jeśli paznokcie się łamią jest to spowodowane zbyt małą ilością substancji tłuszczowych. Może również brakować pierwiastków takich jak krzem, cynk i magnez. Na zły stan paznokci niekorzystnie wpływa również niewłaściwa pielęgnacja. Być może pazurki nie tolerują zmywacza z acetonem, może nie lubią metalowego pilnika który zamiast pomagać im szkodzi... Wbrew pozorom wybór preparatu który wzmocni i odżywi nasze paznokcie wcale nie jest taki łatwy. Sama kupiłam wiele olejków, odżywek i serum które nie zawsze robiły to co dyktował im ojciec producent i szybko lądowały w koszu. Odżywki Bielendy nie wylądowały w koszu, są całkiem fajne, pomogły moim pazurkom. Zauważyłam że doskonale spełniają funkcje lakiery utwardzającego. Po ich zastosowaniu moje paznokcie są twarde, wyglądają zdrowo i pięknie się błyszczą. Jej działanie zależy od kondycji paznokci, musiałam czekać trzy tygodnie aby zauważyć różnicę, a więc nie jest to preparat o natychmiastowym działaniu.
Dzięki niej  moje dotychczas łamliwe i rozdwajające się pazurki przestały mi dostarczać takich emocji, stały się twarde, mocne i sprawiają wrażenie doskonale wypielęgnowanych.
Zaobserwowałam, że stały się twardsze i odzyskały naturalny blask.
Zabezpieczają płytkę paznokci przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Mimo, że odżywki ANX Total Repair mają wiele zalet to nie mogę powiedzieć o nich, że są najlepszymi preparatami do paznokci jakie w życiu miałam.
Pielęgnują paznokcie raczej w dobry, ale nie oszałamiający sposób.
Odżywki ANX Total Repair  mają dwie funkcje:
- doskonale sprawdzają się jako samodzielny utwardzacz do paznokci
- świetnie odnajduje się jako baza wygładzająca pod lakier kolorowy
Kolejną dużą zaletą jest bardzo łatwa aplikacja, a to dzięki bardzo wygodnemu pędzelkowi, po aplikacji błyskawicznie schnie
Seria ANX Total Repair zawiera trzy odżywki:
- Płynny diament
- Płynne złoto
- Płynne szkło
Dzięki niej moje dotychczas łamliwe i rozdwajające się pazurki przestały mi dostarczać takich emocji, stały się twarde, mocne i sprawiają wrażenie doskonale wypielęgnowanych. Zaobserwowałam, że stały się twardsze i odzyskały naturalny blask. Zabezpieczają płytkę paznokci przed uszkodzeniami mechanicznymi. Mimo, że odżywki ANX Total Repair mają wiele zalet to nie mogę powiedzieć o nich, że są najlepszymi preparatami do paznokci jakie w życiu miałam. Pielęgnują paznokcie raczej w subtelny, ale poprawny sposób. Moje paznokcie w końcu przestały się rozdwajać stały się mocne i zdrowe. Odżywka ANX Total Repair ma dwie funkcje: - doskonale działa jako samodzielny utwardzacz do paznokci - świetnie odnajduje się jako baza wygładzająca pod lakier kolorowy Kolejną dużą zaletą jest bardzo łatwa aplikacja, a to dzięki bardzo wygodnemu pędzelkowi, po aplikacji błyskawicznie schnie Seria ANX Total Repair zawiera trzy odżywki: - Płynny diament - Płynne złoto - Płynne szkło
Jestem posiadaczką dwóch z nich ? Różnice ? Są ! A w zasadzie jest, tylko jedna.
Odżywka 'Płynny diament' pozostawia na paznokciach delikatną opalizującą poświatę, lakier jest transparentny, 'Płynne złoto' ma subtelny mleczny odcień i posiada złote drobinki.
Odżywka ANX Total Repair  marki Bielenda kosztuje około 13 zł.

9 komentarzy:

 1. ciekawe, szczególnie chciałabym poznać płynny diament:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie bardziej przypadło złotko, za migoczący efekt i białe pazurki :D

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. A ja zdecydowanie bardziej polubiłam płynne złoto, co prawda pod względem pielęgnacji obie odżywki radzą sobie całkiem nieźle, ale bardziej podoba mi się efekt jaki pozostawia na pazurkach złotko :)

   Usuń
 3. Buteleczki wyglądają bardzo elegancko :) Przez tą czarną okleinę możnaby je przez przypadek pomylić z hybrydami :) Ta złota wydaje się być bardzo interesująca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. One nie tylko pielęgnują paznokcie, ich wielką zaletą jest efekt jaki pozostawiają na pazurkach.
   Płynny diament jest transparenty, ale nadaje pazurkom opalizującą poświatę, a płynne złoto maluje je na mleczny kolor i ozdabia złotymi drobinkami :)

   Usuń
 4. Nie używam hybryd, ale odżywki z Bielendy chętnie wypróbuję ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Różowy świat Marthe , Blogger