Nawilżenie, ukojenie, zmatowienie...

Krem nawilżający to najlepszy przyjaciel suchej skóry, zapobiega jej przesuszaniu i dostarcza cennych składników, które stanowią barierę ochronną przed nadmierną utratą wody.
Bardzo wiele od niego zależy, dobrze dobrany ma na nią bardzo pozytywy wpływ, sprawia, że zachwyca blaskiem, witalnością i zdrowym wyglądem.
Staje się miękka, gładka, jędrna i perfekcyjnie nawilżona.
Systematyczna pielęgnacja przynosi zaskakujące i zachwycające skutki dlatego tak ważne jest dobranie odpowiednich produktów do potrzeb cery. Tylko ich właściwości potrafią wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom. 
Z kolei krem o właściwościach matujących jest wrogiem mojej skóry, każda próba zaprzyjaźnienia się z takim produktem zawsze kończyła się w moim przypadku wielką katastrofą, która charakteryzuje się ściągnięciem skóry oraz uwydatnieniem suchych skórek.


Krem nawilżający to najlepszy przyjaciel suchej skóry, zapobiega jej przesuszaniu i dostarcza cennych składników, które stanowią barierę ochronną przed nadmierną utratą wody. Bardzo wiele od niego zależy, dobrze dobrany ma na nią bardzo pozytywy wpływ, sprawia, że zachwyca blaskiem, witalnością i zdrowym wyglądem. Staje się miękka, gładka, jędrna i perfekcyjnie nawilżona. firma GARNIER wprowadziła do sprzedaży mnóstwo ciekawych produktów, jednym z nich jest korygujący krem matujący 'Czysta skóra kontra trądzik'. Nawilżenie, ukojenie, zmatowienie...

Niedawno w mojej pielęgnacji nastąpiła spora rewolucja, nareszcie trafiłam na krem matujący, który spełnia oczekiwania mojej skóry.
Ku mojej radości krem pochodzi z asortymentu marki, którą darzę wielkim sentymentem ponieważ używałam jej produktów jako nastolatka  gdy zmagałam się z problematyczną skórą.
Było to dawno temu, od tego czasu firma GARNIER wprowadziła do sprzedaży mnóstwo ciekawych produktów, jednym z nich jest korygujący krem matujący 'Czysta skóra kontra trądzik'.
Mimo, że przekroczyłam już próg pełnoletności moja skóra w dalszym ciągu potrafi sprawiać mi niemiłe niespodzianki, co prawda nie zdarza się to tak często jak niegdyś, ale mimo wszystko nie mam zamiaru tolerować krostek na mojej twarzy.
Na szczęście mam pod ręką sprzymierzeńca, który pomaga mi się z nimi rozprawić, krem czysta skóra kontra trądzik zawiera kwas salicylowy, który znany jest z właściwości antybakteryjnych i przeciwzapalnych, a także kwas LHA działający sprzyjająco na proces gojenia się wyprysków i podrażnień,
Dzięki nim krem w szybki i skuteczny sposób rozprawia się z pryszczami, wysusza je nie podrażnia skóry.
Wykazuje właściwości kojące na podrażnienia skóry, łagodzi zaczerwienienia.
Bazuje też na ekstrakcie z borówki, której zawdzięcza zdumiewające właściwości pielęgnacyjne.
Bardzo dobrze i długotrwale ją nawilża i sprawia, że staje się gładka, sprężysta i przyjemna w dotyku.


Krem nawilżający to najlepszy przyjaciel suchej skóry, zapobiega jej przesuszaniu i dostarcza cennych składników, które stanowią barierę ochronną przed nadmierną utratą wody. Bardzo wiele od niego zależy, dobrze dobrany ma na nią bardzo pozytywy wpływ, sprawia, że zachwyca blaskiem, witalnością i zdrowym wyglądem. Staje się miękka, gładka, jędrna i perfekcyjnie nawilżona. firma GARNIER wprowadziła do sprzedaży mnóstwo ciekawych produktów, jednym z nich jest korygujący krem matujący 'Czysta skóra kontra trądzik'.

Kosmetyk  eliminuje dyskomfort ściągniętej skóry, sprawia, że cera wygląda na świeżą, zdrową i sprawia wrażenie perfekcyjnie wypielęgnowanej.
Nie podrażnia, koi miejsca przesuszone, redukuje pieczenie i eliminuje dyskomfort ściągnięcia skóry. 
Ten  przyjemny efekt trwa przez długi czas, producent zapewnia, że krem zapewnia skórze 24 godzinne nawilżenie. 
Nie powoduje przetłuszczania się skóry, czy świecenia w ciągu dnia. 
Nie pozostawia na twarzy tłustej warstwy, zapewnia skórze matowy wygląd dzięki czemu świetnie nadaje się pod makijaż - doskonale współpracuje z kosmetykami kolorowymi.
Ma lekką i delikatną, nie za gęstą i nie za rzadką konsystencję dzięki czemu doskonale się rozprowadza.
Jest bardzo wydajny - wystarczy naprawdę niewielka aby rozprowadzić go po twarzy. 
Kosmetyk został zamknięty w estetycznym plastikowym opakowaniu o pojemności 40 ml.
Krem został dodatkowo zapakowany w kartonik i zabezpieczony folią ochronną.
Ma bardzo przyjemny  delikatny różany zapach, który przez chwilę jest wyczuwalny na twarzy.


Mam też dla Was niespodziankę, KONKURS
Jeśli macie ochotę poznać krem marki GARNIER zapraszam do zabawy.

Wystarczy pod wpisem udzielić odpowiedzi na dwa pytania:
Który owoc nawilża skórę, jednocześnie działając wygładzająco i pomaga zwalczyć zmiany ?
Czego oczekujesz od idealnego kremu ?REGULAMIN
KONKURSU
„Garnier – czysta skóra”
Organizatorem konkursu organizowanego pod nazwą "Garnier – czysta skóra", zwanego dalej "Konkursem" jest autorka bloga „Różowy świat Marthe”, mieszczącego się pod adresem http://www.rozowyswiatmarthe.pl/ z siedzibą w 17 stycznia 25 A 05-500 PIASECZNO  zwana dalej "Organizatorem".
Sponsorem nagród w Konkursie jest L’Oreal Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Daniszewskiej 4, 03- 230 Warszawa, NIP 5240303375, REGON 011566010, zwana dalej „Sponsorem”.
Konkurs odbywa się w okresie od dnia 1.07.2016 od godziny [12:00] do dnia [3.07.2016] 2016 r. do godziny [23:59]. Postępowanie reklamacyjne kończy się w dniu 31.08.2016
Konkurs odbywać się będzie zgodnie z regulaminem, zwanym dalej "Regulaminem". Niniejszy regulamin stanowi dokument regulujący zasady i warunki, na których Konkurs zostanie przeprowadzony. Wszelkie inne materiały informacyjne, w tym reklamowe i marketingowe mają jedynie charakter pomocniczy.
Konkurs nie stanowi gry losowej w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych (Dz.U. z 2009r., Nr 201, poz. 1540).
Uczestnik Konkursu.
Uczestnikiem  Konkursu (zwanym dalej „Uczestnikiem”) mogą być osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie, które ukończyły 14 rok życia z wyjątkiem osób wymienionych w punkcie 2.2 niniejszego regulaminu. Osoby niepełnoletnie mogą być Uczestnikiem Konkursu wyłącznie, jeśli będą posiadać pisemną zgodę przedstawiciela ustawowego. Pisemna zgoda powinna być dostarczona do organizatora konkursu. Treść zgody stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.
Uczestnikami Konkursu mogą być osoby, które w dniu dokonania zgłoszenia do Konkursu posiadają miejsce stałego zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, ich wstępni i zstępni do drugiego stopnia pokrewieństwa oraz inne podmioty biorące udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu Konkursu, w tym ich wstępni i zstępni.
Przed zgłoszeniem udziału w Konkursie Uczestnik powinien zapoznać się z treścią Regulaminu.
Uczestnictwo w Konkursie ma charakter dobrowolny.
3.         Zasady przeprowadzenia Konkursu.
3.1.      Udział w Konkursie możliwy jest dla Uczestników w okresie od dnia 1.07.2016 od godziny 12:00 do dnia 3.07.2016 do godziny 23:59. W podanym okresie Organizator na stronie „Różowy świat Marthe” znajdującej się pod adresem: http://www.rozowyswiatmarthe.pl/ , zwanej dalej „Stroną Internetową” umieści informację o Konkursie, zwaną dalej „Publikacją” wraz z odnośnikiem do Regulaminu.
3.2       Aby wziąć udział w Konkursie, Uczestnik powinien w polu „komentarz” pod Publikacją, o której mowa w pkt 3.1, opublikować odpowiedzi (zwanymi dalej „Odpowiedź_1” oraz „Odpowiedź_2”.) na 2 pytania Konkursowe: „który owoc nawilża skórę, jednocześnie działając wygładzająco i pomagając zwalczyć zmiany?” (Pytanie_1) oraz „czego oczekujesz od idealnego kremu?” (Pytanie_2).
3.3       Zwycięzca konkursu, zwany dalej „Zwycięzcą” zostanie wyłoniony spośród osób, które udzieliły poprawnej Odpowiedzi_1 na Pytanie_1 oraz kreatywnej Odpowiedzi_2 na Pytanie_2.
3.4       Wyboru 1 (słownie: jednej), najciekawszej spośród Odpowiedzi_2 Uczestników dokona Organizator konkursu i poinformuje o tym fakcie na Stronie Internetowej w komentarzu pod odpowiedziami uczestników konkursu do godziny 23:59 dnia 4.07.2016.
3.5       Decyzja Organizatora jest suwerenna, nie może zostać zmieniona. Kryterium wyboru najlepszej Odpowiedzi 2 przez Organizatora stanowić będą w szczególności następujące elementy: oryginalność odpowiedzi, błyskotliwość oraz kreatywność twórcy.
3.6       O zwycięstwie w Konkursie decyduje wyłącznie działanie Uczestnika, w tym w szczególności posiadana przez niego wiedza kosmetyczna oraz kreatywność.
3.7       Nagrodą w Konkursie jest korygujący krem matujący „Garnier Czysta Skóra”, zwany dalej „Nagrodą” o wartości 20 zł. 
3.8       Uczestnik zostanie niezwłocznie wykluczony z udziału w Konkursie, w przypadku naruszenia przez niego Regulaminu Konkursu, w szczególności w przypadku, gdy Uczestnik próbować będzie w niedozwolony sposób wpływać na wyniki zadania konkursowego osiągane przez niego, jak i innych Uczestników. Ponadto Uczestnik zostanie wykluczony z udziału w Konkursie, w przypadku gdy odpowiedź zawierać będzie słowa powszechnie uznane za obelżywe, rasistowskie lub propagujące jakąkolwiek nienawiść.
4.         Odbiór nagrody.
4.1.      Zwycięzca o wyniku Konkursu zostanie poinformowany za pośrednictwem Strony Internetowej Organizatora poprzez wskazanie przez Organizatora imienia i nazwiska bądź nicka zwycięzcy w komentarzu opublikowanym pod odpowiedziami uczestników konkursu. Jednocześnie Organizator poprosi Uczestnika o kontakt mailowy na adres rozowyswiatmarthe@gmail.com  i podanie adresu korespondencji pocztowej w celu wysłania nagrody. W przypadku, gdy w ciągu 24h Zwycięzca nie wskaże adresu korespondencyjnego, na który ma zostać wysłana nagroda / wskaże adres korespondencyjny poza terytorium Polski, Organizator wybierze innego Uczestnika, którego powiadomi o wygranej. Nowy Zwycięzca ma czas na dosłanie adresu korespondencyjnego na adres rozowyswiatmarthe@gmail.com w ciągu kolejnych 24h. Jeśli Zwycięzca nie przyśle adresu w wyznaczonym terminie, nagroda przepada.
5.         Prawa autorskie.
Uczestnicy oświadczają i ponoszą wszelką odpowiedzialność za to, że korzystanie przez Organizatora z Odpowiedzi nadesłanej w związku z Konkursem nie będzie naruszało praw, a w szczególności praw autorskich, osób trzecich. Organizator zastrzega sobie prawo korzystania i publikacji przysłanych przez Uczestników Odpowiedzi bez żadnych ograniczeń czasowych i terytorialnych na wszelkich polach eksploatacji wymienionych w art. 50 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych bez odrębnego wynagrodzenia.
7.         Postępowanie reklamacyjne.
7.1.       Każdemu Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wniesienia pisemnej reklamacji w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia zwycięzcy konkursu oraz w przypadku Zwycięzcy - 14 dni od dnia otrzymania nagrody. Reklamacje wniesione po upływie powyższego terminu nie będą rozpatrywane. Za datę wniesienia reklamacji uważa się datę stempla pocztowego na przesyłce zawierającej reklamację.
7.2.       Zgłoszenie reklamacyjne musi zawierać dokładne dane Uczestnika zgłaszającego reklamację datę i miejsce zdarzenia którego dotyczy reklamacja oraz przyczynę reklamacji, treść żądania reklamującego oraz opis okoliczności uzasadniających reklamację. Reklamacje należy kierować na piśmie do Sponsora z dopiskiem „Konkurs Garnier – Królowa Lata”.
7.3.       Osoba wnosząca reklamację zostanie powiadomiona o rozstrzygnięciu najpóźniej w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji przez Organizatora. 
8.         Postanowienia końcowe. 
8.1.      Niniejszy Regulamin jest dostępny do wglądu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.rozowyswiatmarthe.pl
8.2.      Uczestnik biorąc udział w Konkursie potwierdza, że jest świadomy, iż o wygranej i rodzaju nagrody nie decyduje przypadek lecz działanie Uczestnika.
8.3.                  W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, a w szczególności dotyczące przyrzeczenia publicznego.
8.4.      Nagroda nie stanowi dochodu Uczestnika z tytułu umowy o pracę zawartej z Organizatorem i stanowi dochód Uczestnika niezwiązany ze świadczoną na rzecz Organizatora pracą.
8.5.      Nagrody przyznawane Zwycięzcom Konkursu nie podlegają opodatkowaniu w świetle ustawy.
8.6.      Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz wydania nagród. Administratorem danych osobowych jest Organizator.
Organizator zastrzega sobie prawo przekazania danych osobowych Sponsorowi w celu realizacji wysyłki Nagrody. Udostępnienie danych osobowych przez Uczestników jest dobrowolne, jednakże jest niezbędne w celu wzięcia udziału w Konkursie, w tym do otrzymania nagrody. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. 

WYNIKI KONKURSU 
Korygujący krem matujący 'Czysta skóra kontra trądzik marki GARNIER wygrywa...
Iwona Grajkowska. Gratulacje ! :-)
Proszę o przesłanie danych adresowych w celu wysłania nagrody na adres rozowyswiatmarthe@gmail.com

11 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie brzmi ten krem! Chętnie wezmę udział w rozdaniu ;) Ten owoc to borówka. A od kremu oczekuję, żeby właśnie zmatowił moją cerę, ale jednocześnie ją nawilżył, a także pielęgnował, takie standardowe potrzeby cery mieszanej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Od lat nie miałam niczego do pielęgnacji twarzy z Garnier:) Ja potrzebuję maksymalnego nawilżenia, więc pewnie nie sprawdziłby się u mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie też jest rozdanie :)
  Obecnie mam zapas kremów :) ale może jak mi coś gdzieś wyskoczy i będę potrzebować lekkiego zmatowienia to go wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też jest rozdanie :)
  Obecnie mam zapas kremów :) ale może jak mi coś gdzieś wyskoczy i będę potrzebować lekkiego zmatowienia to go wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Krem zacny, więc udział biorę ;)

  Odpowiedź na pytanie pierwsze - tym owocem jest borówka, a swoją drogą nie wiedziałam, ze ma ona tyle cudnych (kosmetycznie) właściwości.
  Że owoc zdrowy i polecany to wiedziałam, ale że tak cenny jest w kosmetologii....tego już nie wiedziałam - ajjjjjj,człowiek się całe życie uczy a i tak głupi umrze ;) ))))

  Teraz odpowiedź na pytanie drugie:
  Od dobrego (idealnego?) kremu oczekuję, by miał dobrą konsystencję, nie za gęstą i nie za rzadką, taką w sam raz, był aksamitny, pięknie się rozprowadzający i dobrze wchłaniający.
  By miał przyjemny zapach, ładne opakowanie, by pieścił wzrok, powonienie i dotyk.
  Ale przede wszystkim....by nie nabłyszczał skóry ale ją matowił.....oraz by kojąco wpływał na drobne podrażnienia skóry, jakie czasem mi się przydarzają....
  No, to tyle.....chyba.... ;)

  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś czuję, że ten krem będzie idealny dla mojej siostry :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Różowy świat Marthe , Blogger