Jestem piękna bo...

Według światowych statystyk aż 96 % kobiet nie powiedziałby o sobie, że są piękne.  Określenie "jestem piękna" nie cieszyło się dużą popularnością... 
Kobiety znacznie częściej mówiły o cechach charakteru z których są dumne, o poczuciu humoru i inteligencji.
W Polsce tylko 6 % kobiet uważa się za piękne, a aż 59% za przeciętne.
Marka Dove konsekwentnie od 2012 roku przełamuje stereotypy postrzegania kobiet oraz mówi o samoakceptacji. W tym roku marka Dove stawia na Polki i zachęca się je do ujawnienia swojego prawdziwego piękna!
https://jestempieknabo.pl/
11 maja wystartowała wielka kampania skierowana wyłącznie do nas!  Polki mają głos! Wreszcie będą usłyszane i zauważone! Mają możliwość powiedzieć – jestem piękna! Zwrócą uwagę na swoje atrybuty, które nie koniecznie związane są z wyglądem! Polki mają szansę przyłączyć się do akcji NaroDove Piękno!
Jesteś piękna ! Uwierz w to ! Wejdz na stronę https://jestempieknabo.pl/ i wyraz swoją aprobatę dla kampanii klikając przycisk poparcia.
Każdy głos jest liczony i przyczynia się do zwiększenia ogólnej liczby osób, które w całej Polsce przyłączą się do akcji.
Masz pomysł na manifest ? Chcesz rozwinąć hasło "Jestem piękna bo..." i zdradzić Polkom swój sposób na piękno - zaprojektuj swój T-shirt i pokaż jak Ty interpretujesz ideę akcji. 
Ambasadorka Dove Dorota Wellman już wyraziła swój manifest:
Polko, Rodaczko! Jesteś piękna. Uwierz w to!

10 komentarzy:

Copyright © 2016 Różowy świat Marthe , Blogger