Lakiery, lakierki, lakierunie

Jako że jestem maniaczką lakierów do paznokci będąc w sklepie z kosmetykami nie wyjdę bez kolejnego "trofeum".
Ostatnio wzbogaciłam się o 2 nowe nabytki:
REGIST&SHINE TITANIUM
PĘKAJĄCY LAKIER BEAUTY UK


L'oreal REGIST&SHINE TITANIUM to ultranabłyszczający lakier.
Od 8 dni testuje go na pazurkach ponieważ byłam ciekawa czy (jak zapewnia producent)utrzyma się tydzień na paznokciach. U mnie tydzień już minął a kolor na paznokciach jest nienaruszony: nie pęka i nie odpryskuje.
Już jedna wartstwa lakieru wystarczy aby ładnie pokryć płytkie paznokcia. Dodatkowo zawiera ceramidy R które przenikają do wierzchnich warstw paznokcia, wzmacniając je i chroniąc. Lakier jest dość gęsty ale nie gęstnieje z upływem czasu, rewelacyjnie się rozprowadza i bardzo szybko wysycha na pazurkach. Posiadam złoty kolor o nr 739 ale bogata kolorystyka tych lakierów sprawia że dostałam oczopląsu. Wyjątkowo piękne kolory, będę często wracać do tego lakieru...

Pękający lakier Beauty Uk jest całkiem niezły, fajnie pęka na pazurkach. Przeszkadza mi tylko jego konsustencja która jest za gęsta do lakierów o takim zastosowaniu. Dlatego trzeba uważać aby nie nałożyć go zbyt dużo na paznokcie ponieważ nie spełni swojej roli i nie popęka.


Dodatkowo kupiłam kuleczki do wykonania kawiorowego manicure które okazały się strzałem w 10. Kulki kupiłam w Claire's kosztowały mnie 39 zł to znacznie mniej niż oryginalny Caviar manicure. W sklepie znajdziemy bogatą gamę kolorystyczną. Ja wybrałam złoto (ostatnio wielbię ten kolor :-D)

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Kawiorowy manicure rewelacyjnie wygląda na pazurkach i wbrew pozorom kuleczki bardzo mocno trzymają się płytki paznokcia.

      Usuń

Copyright © 2016 Różowy świat Marthe , Blogger