Drogie ubrania za niską cenę

Ubrać się w ubrania od najlepszych projektantów i wyglądać pięknie to żaden wyczyn. Sztuką jest wypełnić garderobę markowymi ubraniami, płacąc za nie ułamek oryginalnej ceny.
Nie wszystkie z Nas mają to szczęście, że mogą kupować to czego zapragną nie zwracając uwagi na cenę. Różne jest również rozumienie słów "ubrania markowe" dla jednych są to zakupy u Louisa Vuitton'a czy Chanel a dla innych zakupy w sieciówkach.
W Polsce wyprzedaże przekraczające magiczną barierę -50% są rzadkością ale powolutku zaczyna się do zmieniać.
Pierwsze wyprzedaże są zazwyczaj tylko symboliczne po około 2 produktach ta sama bluzka czy sukienka zostanie dodatkowo przeceniona.
Klasyczne fasony typu mała czarna, eleganckie płaszcze czy proste czarne kozaki zawsze kupujmy przed końcem sezonu one zawsze będą w modzie bez względu na przyszłe trendy.
Nie zawsze więcej znaczy lepiej. Zamiast kupować 5 bluzeczek za 19,90 (w kolejnym sezonie mogą nie być już modne), traktujmy wyprzedaże jako okazję, żeby sięgnąć po jedną klasyczną rzecz, na którą normalnie nie możemy sobie pozwolić. Posłuży ona znacznie dłużej i da więcej możliwości stworzenia stylizacji.
Internet - kto nie robił zakupów przez internet, ręka w górę !
Mimo dużego ryzyka, że ciuch który włożyłyśmy do internetowego koszyka będzie za duży lub okaże kiepskiej jakości to jednak...internet. Kopalnia wyprzedaży na które nie mamy szans w sklepie stacjonarnym. Specjalnych ofert możesz szukać w sklepach internetowych konkretnych marek, serwisach aukcyjnych takich jak allegro czy sklepach z markową odzieżą z drugiej ręki np. fashionpeople24.pl
Ale szczególnie godne polecenia są outlety internetowe, zarówno polskie, jak i zagraniczne, które w odpowiedzi na szybko rozwijający się rynek e-commerce, pojawiają się dosłownie jak grzyby po deszczu.
W trakcie wyprzedaży możemy wyszukać naprawdę fajne perełki na Outletowo.pl ,N-Fashion Outlet Store i Schaffashoes Swap Parties czyli czyli imprezy polegające na wymienianiu się ubraniami, na dobre rozgościła się w Polsce i jest niepowtarzalną okazją zarówno do oczyszczenia szafy, jak i wzbogacenia się o nowe ciuszki za darmo!
Jeli mamy w szafie ubrania które w naszym miemaniu czas już przeminął powinniśmy zainteresować się taką formą uzupełniania garderoby. Nietrafione prezenty od narzeczonego – niejednokrotnie markowe i wciąż z metką – mogą nie podobać się obdarowanej, ale Nam pasować idealnie!
Na swapach z reguły obowiązują pewne zasady, które gwarantują, że buszowanie wśród wieszaków jest przyjemne i zwykle efektywne. Uczestnicy są zobowiązani do przyniesienia czystych, dobrej jakości rzeczy, najczęściej w określonej ilości, więc jasne jest, że chcąc zwiększyć swoje szanse na wymianę, zapakują do walizki najatrakcyjniejsze z nieużywanych już fatałaszków. Choć swapy zakładają wyłącznie wymianę bezgotówkową, w niektórych przypadkach dopuszcza się możliwość dopłacenia do rzeczy, której wartość znacznie przewyższa to, co możemy zaoferować właścicielce upatrzonego przez nas cudeńka. Należy jednak pamiętać, że swap to nie targowisko i takie praktyki są raczej rzadkie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Różowy świat Marthe , Blogger